Egy brooklini genget éppen egy térfigyelő kamera alatt ért a vasárnapról hétfőre virradó éjszaka.

Elképesztő: kivágták a fát, hogy ellopjanak egy ócska biciklit (videó)

Egy brooklini genget éppen egy térfigyelő kamera alatt ért a vasárnapról hétfőre virradó éjszaka.

Üldögéltek, aztán az egyik gondolt egyet, hozott egy fejszét, hogy kivágja a járdán a fát, amihez egy kerékpárt láncoltak írja a kerekagy.blog.hu. A fa tíz perc alatt meg is adta magát, derékba tört. Az egész akcióban az a megdöbbentő, hogy a láthatóan olcsó, gyenge minőségű bicikli nem is kellett nekik, mentek vele egy kört, aztán otthagyták az egészet.

Ajánlott tartalom

Hőhullám sújtja Franciaországot, 40 fok is lehet

Újabb hőhullám érte el Franciaországot.