A NASA legújabb, döbbenetes videója a klímaváltozásról

Ha valaki a mostani tél (?) ellenére is kételkedne a globális felmelegedésben, az vessen egy pillantást a NASA döbbenetes videójára.

Most már a saját bőrünkön is egyre inkább tapasztaljuk azt, amiről a szakemberek évek óta beszélnek: változik az átlaghőmérséklet a Földön. A NASA tudósai 2013-at a hetedik legmelegebb évnek nyilvánították 1880 óta, és ezzel folytatódik az a trend bolygónkon, amelyik a globális felmelegedésre utal. A NASA New York-i intézete, a Goddard Institute for Space Studies egy frissített jelentést adott ki, és az ennek alapján készített, a YouTube-ra felkerült videó (amit cikkünk alatt láthatnak) jól mutatja, hogyan melegedett a Föld 1950 óta.

forrás: hvg.hu

Ajánlott tartalom

Több mint 188 ezer gyerek kapcsolódott be idén a vízivást népszerűsítő Happy-hétbe

Több mint 1300 intézményből mintegy 188 ezer gyerek vett részt idén a vízivást népszerűsítő, 15. alkalommal megrendezett Happy-hét programjain.