Civil csoportok kezdeményezésére vasárnap szemétszedő akció volt a Római-parton.

Civilek szedték össze a szemetet a Római-parton

Civil csoportok kezdeményezésére vasárnap szemétszedő akció volt a Római-parton.

Mint közleményükben írják, 60-70 ember gyűlt össze, hogy összeszedje a szemetet maga után, mások után, legfőképpen pedig a part kezelője, a Fővárosi Önkományzat helyett. A Maradjanak a fák a Rómain! nevű civil szerveződés tájékoztatása szerint sem a III. kerületi, sem a Fővárosi Önkormányzat nem jeleskedik a terület tisztántartásában. Támogatásként most is csak kesztyűket és zsákokat kaptak a Főkerttől – ezt persze köszönik, írta az index.hu. 

Ajánlott tartalom

Kisasztal a kanapé mellé: apró bútor, ami megváltoztatja a napi rutint

A nappali az otthon egyik legfontosabb tere. Itt pihenünk meg egy hosszú nap után, itt beszélgetünk a családdal, itt nézünk filmet, olvasunk, vendégeket fogadunk, vagy egyszerűen csak letesszük magunk mellé a kávét. Éppen ezért nem mindegy, milyen bútorok kerülnek a kanapé köré. Egy jól megválasztott dohányzóasztal apró részletnek tűnhet, mégis látványosan kényelmesebbé és rendezettebbé teheti a mindennapokat.