Idén ünnepli fennállásának 50. évfordulóját a Kiskunsági Nemzeti Park, amely Magyarország második nemzeti parkjaként 1975. január 1-jén alakult meg - közölte az Agrárminisztérium szombaton az MTI-vel.
BővebbenGeotermikus energia Győrben: jön a bányakoncesszió
Állami koncessziót írt ki az illetékes minisztérium Győr környékére - most geotermikus energia kinyerésére lehet pályázni.
Bővebben
Alternativ Energia www.alternativenergia.hu

























