Idén ünnepli fennállásának 50. évfordulóját a Kiskunsági Nemzeti Park, amely Magyarország második nemzeti parkjaként 1975. január 1-jén alakult meg - közölte az Agrárminisztérium szombaton az MTI-vel.
BővebbenAz energetikai jövőképről tárgyalt a fenntartható fejlődés bizottsága
A kormány centralizált és az atomenergiára magas részarányban támaszkodó energiarendszert képzel el, míg független szakértők inkább decentralizált és a megújuló energiára épülő modellt szeretnének Magyarországon. A különböző elképzelések támogatói szerdán a parlament fenntartható fejlődés bizottságának budapesti ülésén fejtették ki álláspontjukat.
Bővebben
Alternativ Energia www.alternativenergia.hu

























