Idén ünnepli fennállásának 50. évfordulóját a Kiskunsági Nemzeti Park, amely Magyarország második nemzeti parkjaként 1975. január 1-jén alakult meg - közölte az Agrárminisztérium szombaton az MTI-vel.
BővebbenZöldenergia-fejlesztéseket adtak át Kaszaperen
A Dél-Alföld első "zöld településévé" vált a Békés megyei Kaszaper azokkal a beruházásokkal, amelyeket az önkormányzat tájékoztatása szerint szombaton adtak át.
Bővebben
Alternativ Energia www.alternativenergia.hu

























