Kivágták a pesti Duna-part egyik legnagyobb fáját is

Az értelmetlenül terpeszkedő fát az úszó-világbajnokság építése miatt volt szükséges kivágni.

Az Árpád hídtól délre eső part fái helyén térköves sétány lesz, számolt be a megnyugtató hírről a Zeroz3ro.tumblr.com. Ha minden jól megy, hamarosan a Római-part és Városliget területét is kiszabadítják az idejétmúlt teremtmények szorításából… (index.hu)

R.I.P.

 

Ajánlott tartalom

Nyílt innovációs ökoszisztémát épít a Szegedi Tudományegyetem

Az ötlettől a piacig: így épít innovációs ökoszisztémát a Szegedi Tudományegyetem.