A habbetont egy ausztriai építőanyaggyár állítja elő panelekben és folyékonyan önthető változatban. A hungarocellre emlékeztető anyag hőszigetelő képessége igen jó, a passzívházakét is megközelíti, egy magyar szabadalomnak hála pedig olcsóbb is.

Magyar innováció az energiatakarékosság jegyében + videó

A habbetont egy ausztriai építőanyaggyár állítja elő panelekben és folyékonyan önthető változatban. A hungarocellre emlékeztető anyag hőszigetelő képessége igen jó, a passzívházakét is megközelíti, egy magyar szabadalomnak hála pedig olcsóbb is.[media id=56 width=350 height=244]

Ajánlott tartalom

Brüsszel zöld utat adott: segíthetik a tagállamok a tiszta technológiákat

Az Európai Bizottság engedélyezi az uniós tagállamok számára, hogy támogatás formájában csökkentsék a nagyvállalatok villamosenergia-költségeit, azzal a céllal, hogy előmozdítsák a tiszta energia, az ipari dekarbonizáció és a tiszta technológiák fejlesztését.