„Obama, Hatayama és Merkel: beveszik a zöld tablettát. Mindent a küzdelemért.”

Obama kamu Mátrixban szerepel

„Obama, Hatayama és Merkel: beveszik a zöld tablettát. Mindent a küzdelemért.”

Így egy teljes oldalas hirdetés a brit Financial Times-ban. Az Avaaz aktivistái Mátrix szereplőknek öltöztek Koppenhágában, valamint a hirdetés másolatait osztogatva hívták fel a figyelmet a környezetváltozás problémáira. A COP15 ma véget ér, de megérzéseink szerint az éghajlat-változási megállapodás körüli zűrzavar nem fog. Az egész oldalas plakáton az amerikai, a japán, valamint a német vezető fekete bőrruhában látható, akárcsak Neo és bandája. A plakát szerint évi 200 milliárd dollár szükségeltetik, átlendülésünkhöz a problémán – beleértve a fejlődő országok megszabadítását a fosszilis tüzelőanyag géptől, mely a fejlett világot már elnyelte. Wow!

A fenyegető trió 2500 lapon érkezett meg a COP15 helyszínére, hogy terjessze az igét a konferencia központjának környékén.
Az aktivistacsoport célja mi más lehetett, mint a figyelemfelkeltés: a gazdag országoknak anyagi támogatást kell nyújtaniuk a rászoruló nemzetek részére, hogy azok felgyorsíthassák éghajlati reformjaikat.

Üzenetük a vezetőknek: „Vegyék be a zöld pirulát!” Hmm.

Hát tényleg nincs jobb módja az éghajlatváltozás körüli reformok szükségességének sürgetésére, mint hogy nevetségessé tenni azt…???

Ajánlott tartalom

Innovatív tűzálló segédeszközöket fejlesztettek ki

Korszerű tűzálló kerámiából készült égetési segédeszközöket fejlesztett a HK-Ceram Kft..